Табела за стерилизација

TEX YEAR INDUSTRIES INC. е вклучен во производителот, снабдувачот и извозник на квалитет спектар на Табела за стерилизација фабрика во Taiwan, Кои се дизајнирани со помош на висок степен на суровина што е снабден од нашите ценети продавач база, кои имаат искуство на пазарот. Овие се извезуваат на ниски цени и се во par со меѓународните стандарди за квалитет. Имаме поради нашиот фокус на квалитетот на производите, прилагодување, процес и нивоа на услуги, како и нашите високо квалификувани услуга. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контактирајте не.
Ние го цениме коментари секој клиент за нашата

Табела за стерилизација

, Бидејќи тие се важни бази кои ние може да се развие и истражување на нови спецификации постојано. Сите видови на бизнис корпоративни планови се добредојдени да контактирајте не.
  • Табела за стерилизација - TLA-16A
Табела за стерилизација
модел - TLA-16A
Микропроцесорски автоклав
TLA-16А

Основана во 1976 година,ИНДУСТРИИ ЗА ТЕКС ГОДИНА.е акција котирана компанија која длабоко-корени во Тајван.До сега,нашите производи се извезени во повеќе од осумдесет земји во светот-широко.ТЕКС ГОДИНА поздрав“потрага по рамномерен развој и одржливо управување”како упатства на компанијата.Плус,ТЕКС ГОДИНА се држи до чесно однесување кон клиентите и зголемување на нивната вредност.Во 2010 година,Текс Година го прошири својот бизнис на полето на медицинска опрема.И го основа брендот LION во 2021 година за да обезбеди високо ниво-стерилизатори на пареа под притисок и решенија за контрола на инфекција.

TLA-Функција за автоклав на микропроцесор 16А:
  • Усогласете се со EN13060 класа N
  • Лесно ракување,само притиснете едно копче за да започнете
  • Систем за откривање заштита од прегревање за да се избегне празен проблем со горење
  • Систем за предупредување на врата,ако не ја затворите вратата соодветно,ќе има звук за предупредување
  • Комората е во едно парче без заварување,совршено интегрирано тело,добра безбедност и долг живот
  • Лесно решавање проблеми и лесно одржување со приказ на код за грешка, лесно може да го идентификувате проблемот.
TEX YEAR INDUSTRIES INC.
TLA-16A
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
TEX YEAR INDUSTRIES INC.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Табела за стерилизација, треба да знаете за највисок квалитет на Табела за стерилизација производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
TLA-16A
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
TEX YEAR INDUSTRIES INC.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Табела за стерилизација, треба да знаете за највисок квалитет на Табела за стерилизација производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
TLA-16A
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
TEX YEAR INDUSTRIES INC.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Табела за стерилизација, треба да знаете за највисок квалитет на Табела за стерилизација производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
TLA-16A
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Contact Us