Хируршка рака

Ние сме ангажирани во бизнисот на производство, набавка и извоз на сите видови висококвалитетни Хируршка рака. Ние строго се држиме до постојано постоечкиот принцип на „висококвалитетна брза испорака и најконкурентна цена“. Ние, како и секогаш, ќе бараме соработка и ќе имаме взаемна корист во билатералниот бизнис и трговијата со клиенти ширум светот.
имаме за нашите клиенти висок степен

Хируршка рака

производи. Ве молиме известете ни што ви треба, ние ќе се обидеме да го задоволиме вашето барање, да ви помогнеме да продолжите понатаму на вашиот пат кон успехот. Ние веруваме дека единствениот начин да се разликувате од конкуренцијата е преку услугата.
  • Хируршка рака - H45 series
Хируршка рака
модел - H45 series
Стоматолошка рачна работа со голема брзина
Серија H45

Различни од серијата H6,високата серија H45-брзински стоматолошки рачно е опремен со 45-степен глава,што ја има предноста на хируршкиот стрејт и контра-рачни рачни агли.Особено е погоден за работа на задниот молар на усната шуплина.Покрај тоа,стоматолозите можат да добијат подобра визија.Дури и ако пациентот’отворот на устата е мал,рачната рака лесно може да стигне до местото на лекување.

Брзина на ротација:380,000~450,000 вртежи во минута
Големина на главата: &Ослаш;11.2 x Н13.5 мм
Поврзување:НСК/КАВО/М4/Б2
Бур големина: &Ослаш;1.59~1.60мм/ISO1797-1 Тип 3(достапни оптички влакна)
Гаранција:12 месеци
Функција:PVD обложено тело од титаниум,произведено во Тајван,Јапонско керамичко лежиште,притиснете го копчето,Тројно прскање и заменлив кертриџ.
TEX YEAR INDUSTRIES INC.
H45 series
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
TEX YEAR INDUSTRIES INC.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Хируршка рака, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
H6 series
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
TEX YEAR INDUSTRIES INC.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Хируршка рака, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
H61 series
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
TEX YEAR INDUSTRIES INC.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Хируршка рака, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
H65 series
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
TEX YEAR INDUSTRIES INC.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Хируршка рака, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
HEM1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Contact Us