Рачна бавна брзина

Овие години, TEX YEAR INDUSTRIES Inc. произведува и извезува видови на Рачна бавна брзина се зголемуваат и вкупниот промет на увоз и извоз постојано расте секоја година. Производите добиваат добри повратни информации поради високиот квалитет и добрата услуга по продажбата. Понатаму, квалитетот е стабилен, а цената е разумна.
Нашиот стручен персонал може да ви помогне да го пронајдете вистинското

Рачна бавна брзина

за вашите потреби и имаме репутација за брза и пријателска услуга која ги надминува и очекувањата на нашите клиенти.
  • Рачна бавна брзина - H65 series
Рачна бавна брзина
модел - H65 series
Забна рачна работа со мала брзина
Серија H65

Серијата H65 е ниска-брзина стоматолошка рачна со зголемена ротациона брзина од 1:5.Брзината може да се прилагоди со помош на забен електричен мотор без четки до 200,000 вртежи во минута,што може да го намали кариесот.

Максимална брзина на ротација:200,000 вртежи во минута
Големина на главата: &Ослаш;10.0 x H14.6мм
Сооднос на ротациона брзина:1:5 зголемување на брзината
Бур големина: &Ослаш;1.59~1.60мм/ISO 1797-1 Тип 3(достапни оптички влакна)
Гаранција:12 месеци
Функција:PVD обложено тело од титаниум,произведено во Тајван,Копче за притискање на Каво вретено Чак,четворен спреј,и заменливи комплети на брзини.
TEX YEAR INDUSTRIES INC.
H65 series
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
TEX YEAR INDUSTRIES INC.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Рачна бавна брзина, треба да знаете за највисок квалитет на Рачна бавна брзина производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
H6 series
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
TEX YEAR INDUSTRIES INC.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Рачна бавна брзина, треба да знаете за највисок квалитет на Рачна бавна брзина производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
H45 series
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
TEX YEAR INDUSTRIES INC.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Рачна бавна брзина, треба да знаете за највисок квалитет на Рачна бавна брзина производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
H61 series
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
TEX YEAR INDUSTRIES INC.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Рачна бавна брзина, треба да знаете за највисок квалитет на Рачна бавна брзина производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
HEM1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Contact Us