Полуавтоматски автоклав

TEX YEAR INDUSTRIES INC. е професионален снабдувач на производи, специјализиран за Полуавтоматски автоклав. Секогаш сме подготвени да развиеме нови дизајни според домашната и меѓународната побарувачка на потрошувачите за производи, брзо ажурирање на производите и да ја подобриме безбедноста.
Ние сами многу надарен занаетчија таленти кои се гарантира навремена испорака со врвен квалитет

Полуавтоматски автоклав

. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
  • Полуавтоматски автоклав - TLA-16A
Полуавтоматски автоклав
модел - TLA-16A
Полу-авто автоклав
TLA-16А

TLA-16А Полу-авто автоклав:
  • Класификација на производи:EN13060 Класа N
  • Режим на работа:само притиснете едно копче за да започнете
  • Гаранција:една година или 1000 циклус
  • После-продажна услуга:онлајн услуга за клиенти LINE,брзо реагирајте на вашите потреби
  • Безбедносни перформанси:предупредување за отворена врата,уред за заштита од прегревање,вентил за ослободување од притисок
  • Сертификација:GMP,IEC 61010,IEC 61326
TEX YEAR INDUSTRIES INC.
TLA-16A
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
TEX YEAR INDUSTRIES INC.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Полуавтоматски автоклав, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
TLA-16A
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
TEX YEAR INDUSTRIES INC.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Полуавтоматски автоклав, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
TLA-16A
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
TEX YEAR INDUSTRIES INC.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Полуавтоматски автоклав, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
TLA-16A
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Contact Us