Медицински детергент

TEX YEAR INDUSTRIES INC. специјализирана за добавувач и извозник Медицински детергент, со фабрика за сојуз во Франција. главно ги произведува сите видови на овие производи. Освен тоа, можеме да ви обезбедиме договорно производство или да ви помогнеме да развиете и дизајнирате нови производи според вашите барања. Сега, нашите производи се добро продадени во светот; клиентите се многу задоволни од нашите производи.
Нашиот

Медицински детергент

имаат висок квалитет и конкурентна цена, нашата компанија има брза испорака и ефикасна услуга. Откако ќе започнете бизнис со нас, никогаш нема да бидете разочарани од нашата одлична услуга и поддршка.
  • Медицински детергент - DV-52
Медицински детергент - DV-52 Медицински детергент - DV-52
Медицински детергент
модел - DV-52
ДВ-52 Ефикасен детергент за медицински инструменти
ДВ-52

ДВ-52 е детергент/средство за дезинфекција,наменети за пред-дезинфекција на медицински помагала.
  1. Неутрален PH
  2. Докажана ефикасност врз биофилмот на Pseudomonas aeruginosa
  3. Хлорид-бесплатна формулација
  4. Интегритетот на инструментот гарантира 72 часа време на натопување
  5. против обвиткани вируси(Коронавирус исто така)
  6. Може да се користи како резервоар за ултразвук
  7. Многу економично разредување на 0.5%:1L=200 литри активен раствор
TEX YEAR INDUSTRIES INC.
DV-52
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
TEX YEAR INDUSTRIES INC.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Медицински детергент, треба да знаете за највисок квалитет на Медицински детергент производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
DV-75
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
TEX YEAR INDUSTRIES INC.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Медицински детергент, треба да знаете за највисок квалитет на Медицински детергент производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
DV-77
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
TEX YEAR INDUSTRIES INC.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Медицински детергент, треба да знаете за највисок квалитет на Медицински детергент производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
DV-95
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
TEX YEAR INDUSTRIES INC.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Медицински детергент, треба да знаете за највисок квалитет на Медицински детергент производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
HLC54
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
TEX YEAR INDUSTRIES INC.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Медицински детергент, треба да знаете за највисок квалитет на Медицински детергент производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
HLP54
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Contact Us