Рака со мала брзина

Како професионалец Рака со мала брзина Производител, добавувач и извозник со фабрика во Тајван, ги имаме на ум новите деловни трендови ширум светот, каде што многу успешни светски трговци на големо и трговци на мало енергично вклучуваа различни сорти на производи како пристап за привлекување повеќе клиенти. Се бараат повеќе стилови, ве молиме контактирајте не веднаш!
Сите наши

Рака со мала брзина

се во согласност со меѓународните стандарди за квалитет и се многу ценети на различни пазари ширум светот. Ве уверуваме за одличен квалитет и цени, ве молиме контактирајте не за вашите барања.
  • Рака со мала брзина - H61 series
Рака со мала брзина
модел - H61 series
Забна рачна работа со мала брзина
Серија H61

Ниско-брзински забни рачки се користат за мелење и полирање на забите со ротирање на брзини,обично со брзина помала од 50,000 вртежи во минута.

Максимална брзина на ротација:40,000 вртежи во минута
Сооднос на ротациона брзина:1:1 директен погон
Бур големина:CA Бурс&Ослаш;2.35мм(достапни оптички влакна)
Гаранција:12 месеци
Функција:PVD обложено тело од титаниум,произведено во Тајван,1:1 директен погон,единечен спреј,притисни-комплети на копчиња и менливи брзини.
TEX YEAR INDUSTRIES INC.
H61 series
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
TEX YEAR INDUSTRIES INC.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Рака со мала брзина, треба да знаете за највисок квалитет на Рака со мала брзина производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
H6 series
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
TEX YEAR INDUSTRIES INC.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Рака со мала брзина, треба да знаете за највисок квалитет на Рака со мала брзина производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
H45 series
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
TEX YEAR INDUSTRIES INC.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Рака со мала брзина, треба да знаете за највисок квалитет на Рака со мала брзина производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
H65 series
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
TEX YEAR INDUSTRIES INC.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Рака со мала брзина, треба да знаете за највисок квалитет на Рака со мала брзина производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
HEM1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Contact Us