Медицински средства за дезинфекција

TEX YEAR INDUSTRIES INC. е водечки снабдувач и извозник на најдобрите Медицински средства за дезинфекција во Тајван. Долгогодишно искуство во оваа област, продолжуваме да истражуваме и развиваме, со цел нашите производи да бидат конкурентни во однос на квалитетот и перформансите. Најквалитетните производи по најповолна цена се нашата крајна цел. Со цел да се постигне оваа цел, нашата алијанса фабрика воведе напредна опрема за обработка, производот има многу висока контрола на точноста. Затоа, доколку имате какви било прашања за нашите производи, можете да ни кажете. Одговорот ќе ви го дадеме што е можно поскоро. Добредојдовте да ја посетите нашата веб-страница за повеќе детали.
Сериозните работни ставови, високата работна ефикасност и извонредната работа се суштината на принципот на раст на компанијата. Ве уверуваме за навремена испорака на најдобрите

Медицински средства за дезинфекција

поддржан од поттикната и внимателна услуга по продажбата.
  • Медицински средства за дезинфекција - DV-95
Медицински средства за дезинфекција - DV-95 Медицински средства за дезинфекција - DV-95
Медицински средства за дезинфекција
модел - DV-95
ДВ-95 Ефикасни медицински аспирациони системи детергент
ДВ-95

ДВ-95 не само што убива бактерии,вируси и влага, но исто така се раствора и дезинфицира биофилмот и спречува формирање на отпад од тиња(крв и протеини).

Чистење и дезинфекција на системи за аспирација,плуканици и амалгамски колектори
  1. Детергент и средство за дезинфекција за 15 минути
  2. Истовремено се дезинфицира,ги чисти и дезодорира вшмукувачките линии,и не се пени
  3. Компатибилен со сите видови вшмукувачки системи
  4. Интегритетот на инструментот гарантира 72 часа време на натопување
  5. Концентрирано на 0.5%
  6. Алдехид,фенол и хлор-бесплатно
TEX YEAR INDUSTRIES INC.
DV-95
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
TEX YEAR INDUSTRIES INC.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Медицински средства за дезинфекција, треба да знаете за највисок квалитет на Медицински средства за дезинфекција производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
DV-52
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
TEX YEAR INDUSTRIES INC.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Медицински средства за дезинфекција, треба да знаете за највисок квалитет на Медицински средства за дезинфекција производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
DV-75
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
TEX YEAR INDUSTRIES INC.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Медицински средства за дезинфекција, треба да знаете за највисок квалитет на Медицински средства за дезинфекција производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
DV-77
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
TEX YEAR INDUSTRIES INC.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Медицински средства за дезинфекција, треба да знаете за највисок квалитет на Медицински средства за дезинфекција производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
HLC54
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
TEX YEAR INDUSTRIES INC.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Медицински средства за дезинфекција, треба да знаете за највисок квалитет на Медицински средства за дезинфекција производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
HLP54
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Contact Us