Стоматолошки детергент

TEX YEAR INDUSTRIES INC. е водечки снабдувач и извозник на Стоматолошки детергент. Со фабрика за сојуз во Франција. Нашата експертиза ни овозможува да понудиме сеопфатен опсег на, кој е развиен во тандем со меѓународните стандарди за квалитет. Во текот на производствениот процес, нашите стручни тимови го проверуваат квалитетот на производите со што обезбедуваме супериорни производи за нашите клиенти. Нашите услуги се високо ценети од нашите клиенти за навремени услуги и водечки цени на пазарот. Ако сте заинтересирани за какви било стилови на нашите производи, ве молиме слободно Контактирајте не.
Користејќи ги нашите производствени капацитети, ви претставуваме квалитативен опсег на

Стоматолошки детергент

кои се достапни по ефективни цени. Нудиме прилагодување на нашиот асортиман според спецификациите на нашите клиенти.
  • Стоматолошки детергент - DV-75
Стоматолошки детергент - DV-75 Стоматолошки детергент - DV-75
Стоматолошки детергент
модел - DV-75
ДВ-75 Ефикасен медицински површински детергент
ДВ-75

ДВ-75 убива бактерии,вируси и влага

Чистење и дезинфекција на сите медицински помагала’површини, вклучувајќи ги и најкревките,стоматолошки столчиња
  1. Формула без алкохол
  2. Детергент и средство за дезинфекција за 15 минути
  3. Идеален за употреба помеѓу пациенти,не е потребно плакнење.Понатаму,DV75 не се пени,не остава остатоци и брзо се суши
  4. Алдехид,средство за боење и хлорид-бесплатно
  5. ЕДТА и фталати бесплатни.Сите состојки содржани во DV75 се целосно биоразградливи и не се био-акумулативно
TEX YEAR INDUSTRIES INC.
DV-75
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
TEX YEAR INDUSTRIES INC.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Стоматолошки детергент, треба да знаете за највисок квалитет на Стоматолошки детергент производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
DV-52
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
TEX YEAR INDUSTRIES INC.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Стоматолошки детергент, треба да знаете за највисок квалитет на Стоматолошки детергент производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
DV-77
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
TEX YEAR INDUSTRIES INC.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Стоматолошки детергент, треба да знаете за највисок квалитет на Стоматолошки детергент производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
DV-95
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
TEX YEAR INDUSTRIES INC.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Стоматолошки детергент, треба да знаете за највисок квалитет на Стоматолошки детергент производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
HLC54
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
TEX YEAR INDUSTRIES INC.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Стоматолошки детергент, треба да знаете за највисок квалитет на Стоматолошки детергент производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
HLP54
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Contact Us