Стоматолошки микромоторни

TEX YEAR INDUSTRIES Inc. е водечки производител, снабдувач и извозник на Стоматолошки микромоторни. Со фабрика во Тајван. Нашата експертиза ни овозможува да понудиме сеопфатен опсег на, кој е развиен во тандем со меѓународните стандарди за квалитет. Во текот на производствениот процес, нашите стручни тимови го проверуваат квалитетот на производите со што обезбедуваме супериорни производи за нашите клиенти. Нашите услуги се високо ценети од нашите клиенти за навремени услуги и водечки цени на пазарот. Ако сте заинтересирани за какви било стилови на нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас.
Нашиот

Стоматолошки микромоторни

е добро продаван со силна техничка сила, атрактивен изглед, извонредна изработка, прекрасен звук и стабилен квалитет. Можеме да добиеме долга и стабилна врска со вас
  • Стоматолошки микромоторни - HEM1
Стоматолошки микромоторни
модел - HEM1
Електричен мотор без четки за рачно рачно заби
HEM1

Овој уред има микро мотор без четки и технологија за прецизна контрола за да ги направи операциите за стоматолошки третмани помазни.

Може да го замени пневматскиот погон, така што лекарите и пациентите едноставно можат да имаат стабилен стоматолошки третман без да се потпираат на чувство и искуство со рацете.

【Мотор】
Брзина:20,000~40,000&плусмн;2%вртежи во минута
Максимален излезен вртежен момент:3.5Ncm
Големина: &Ослаш;22 x L72мм
Тежина:68гр
Светлина:Бела ЛЕР
【Контролна единица】
Дигитален дисплеј
3 режими на меморија
5 режими на сооднос на рачна работа
Напред/обратно вклучен
Функција за прилагодување на осветленоста на светлината
Гаранција за 12 месеци
Произведено во Тајван
TEX YEAR INDUSTRIES INC.
HEM1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
TEX YEAR INDUSTRIES INC.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Стоматолошки микромоторни, треба да знаете за највисок квалитет на Стоматолошки микромоторни производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
H6 series
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
TEX YEAR INDUSTRIES INC.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Стоматолошки микромоторни, треба да знаете за највисок квалитет на Стоматолошки микромоторни производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
H45 series
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
TEX YEAR INDUSTRIES INC.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Стоматолошки микромоторни, треба да знаете за највисок квалитет на Стоматолошки микромоторни производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
H61 series
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
TEX YEAR INDUSTRIES INC.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Стоматолошки микромоторни, треба да знаете за највисок квалитет на Стоматолошки микромоторни производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
H65 series
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Contact Us