Автоклав од класа N

TEX YEAR INDUSTRIES INC. со богати искуства на производителот снабдувач и извозник на Автоклав од класа N фабрика во Taiwan, Во целиот свет клиенти, ние искрено добредојде повеќе глобални партнери да соработуваат за да формира нова бизнис. ние ги преземаме се заврши во рок од ветената временска рамка и нашите услуги се достапни на многу конкурентни цени. Повеќе модели на нашите производи, ве молиме контактирајте не сега!
Ние сме посветени да ви понуди одличен

Автоклав од класа N

во комбинација со високо квалитетна услуга и конкурентна цена. Исто така и ние може да произведе според вашите одредени стилови. Искрено добредојде вашите добри фирми прават добра соработка со нас!
  • Автоклав од класа N - TLA-16A
Автоклав од класа N
модел - TLA-16A
Стерилизатор на пареа под притисок
TLA-16А

Брзи детали
Тип:Опрема за стерилизација под притисок на пареа
Име на бренд:ЛАВ
Број на модел:TLA-16А
Место на потекло:Тајван
Класификација на инструменти:II класа
Гаранција:1 година
После-продажба Услуга:Онлајн техничка поддршка
Капацитет:16L
Материјал:Нерѓосувачки челик 304
Апликација:Болница,Лабораториски,Фармацевтски,Клиника,Универзитетот,итн
Избор на температура:121℃
Време на стерилизација:20 минути
Објекти за стерилизација:Стоматолошка рака,Хируршки инструменти
Моќност:AC220V/50Hz или AC110V/60Hz
TEX YEAR INDUSTRIES INC.
TLA-16A
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
TEX YEAR INDUSTRIES INC.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Автоклав од класа N, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
TLA-16A
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
TEX YEAR INDUSTRIES INC.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Автоклав од класа N, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
TLA-16A
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
TEX YEAR INDUSTRIES INC.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Автоклав од класа N, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
TLA-16A
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Contact Us