Автоматски автоклав

TEX YEAR INDUSTRIES INC. е водечки производител, на снабдувачот и извозник на Автоматски автоклав in Taiwan кој е Инженерните од најдобар квалитет на суровините и се признаваат за нивните цврсти и издржливи изградба услуга живот. Со цел да се обезбеди квалитетот на нашата палета, ние производство оваа искористување на висок степен на материјал, којшто го набави од уверение продавачи. Достапно во разни бои нашата палета е многу издржлив и спектакуларно во својата завршница и затоа е во високата побарувачка од целиот свет.
Ако сте заинтересирани за некој од нашите

Автоматски автоклав

производи или би сакале да disscuss клиент цел, Ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние сме во потрага очекуваме да формирање успешни деловни односи со нов клиент во целиот свет во блиска иднина.
  • Автоматски автоклав - TEV-17
Автоматски автоклав
модел - TEV-17
Пре-вакуумски микропроцесорски автоклав
ТЕВ-17

Европа CE EN13060 Класа Б сертифицирана со 4.3”екран на допир.Понатаму,циклусот на стерилизација со блиц трае само 15 минути!Силната вакуумска пумпа ги подобрува перформансите на пенетрација на пареа, па дури и го поминува GETINGE Helix Test 134̊В,3.5 мин.Steam.И на крај,прецизна технологија за контрола на температурата може да ја стабилизира температурната разлика на комората во рамките на 0.5̊В,што помага долго да се продолжи животниот век на предметите за стерилизација-употреба на терминот.
TEX YEAR INDUSTRIES INC.
TEV-17
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
TEX YEAR INDUSTRIES INC.
Купете го најдобриот водич на Автоматски автоклав ->, треба да знаете за највисок квалитет на Автоматски автоклав производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
TEV-17
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
TEX YEAR INDUSTRIES INC.
Купете го најдобриот водич на Автоматски автоклав ->, треба да знаете за највисок квалитет на Автоматски автоклав производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
TEV-17
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
TEX YEAR INDUSTRIES INC.
Купете го најдобриот водич на Автоматски автоклав ->, треба да знаете за највисок квалитет на Автоматски автоклав производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
TEV-17
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Contact Us