Автоклав се користи за стерилизација

TEX YEAR INDUSTRIES INC. специјализирани во дизајн и производство на широк спектар на Автоклав се користи за стерилизација за да се исполнат барањата на меѓународниот пазар, целиот процес на производство се одвива под ригидна контрола на квалитетот мерки, покрај на нашата нормална производи, OEM проекти се добредојдени.
Гарантира сите

Автоклав се користи за стерилизација

согласност со меѓународните стандарди за квалитет и се многу ценети во различни пазари низ целиот свет.
  • Автоклав се користи за стерилизација - C24
Автоклав се користи за стерилизација
модел - C24
Пре-вакуум целосно автоматски автоклав
C24

Европа CE EN13060 Класа Б беше усогласена,C24 е пред-вакуум стерилизатор на пареа со LCD екран.Покрај тоа,иконскиот приказ на екранот го олеснува користењето.Генераторот на пареа постојано одржува 121̊В и 134̊C кога напојувањето е вклучено,и го прави следниот циклус на стерилизација побрз.На крај,Прецизната технологија за контрола на температурата може да ја стабилизира температурната разлика во комората во рамките на 0.5̊В,што помага долго да се продолжи животниот век на предметите за стерилизација-употреба на терминот.
TEX YEAR INDUSTRIES INC.
C24
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
TEX YEAR INDUSTRIES INC.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Автоклав се користи за стерилизација, треба да знаете за највисок квалитет на Автоклав се користи за стерилизација производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
C24
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
TEX YEAR INDUSTRIES INC.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Автоклав се користи за стерилизација, треба да знаете за највисок квалитет на Автоклав се користи за стерилизација производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
C24
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
TEX YEAR INDUSTRIES INC.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Автоклав се користи за стерилизација, треба да знаете за највисок квалитет на Автоклав се користи за стерилизација производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
C24
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Contact Us