Машина за стерилизација со автоклави

TEX YEAR INDUSTRIES INC. е професионална претпријатие, има добро образовани и добро обучени технолошки и менаџерски работи. Имаме многу строго квалитетот на системот и има напредни машина за испитување и напредни проверка опрема. Па ние сме професионални снабдувач снабдување серија на Машина за стерилизација со автоклави.
Ние го цениме коментари секој клиент за нашата

Машина за стерилизација со автоклави

, Бидејќи тие се важни бази кои ние може да се развие и истражување на нови спецификации постојано. Сите видови на бизнис корпоративни планови се добредојдени да контактирајте не.
  • Машина за стерилизација со автоклави - C24
Машина за стерилизација со автоклави
модел - C24
Генератор на пареа на клупа пред-вакуум автоклав
C24

Ги освои наградите за одличност на Тајван 2015 година,на моделот C24 не му се потребни само 20 минути за да го заврши целиот циклус на стерилизација, туку има и преден конектор за брзо спојување.Тоа го прави многу погодно за вас, бидејќи вие не’не треба да одите до задниот дел на автоклавот за да ја исцедите отпадната вода.

дополнително,нашата технологија за контрола на температурата може точно да ја задржи температурната разлика во комората во рамките на 0.5̊C, така што ги спречува вашите медицински инструменти како што се рачни рачни зафати оштетени од моментални високи температури.

Наша цел е да ги одржуваме вашите медицински инструменти подобра за стерилизација и контрола на инфекцијата.
TEX YEAR INDUSTRIES INC.
C24
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
TEX YEAR INDUSTRIES INC.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Машина за стерилизација со автоклави, треба да знаете за највисок квалитет на Машина за стерилизација со автоклави производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
C24
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
TEX YEAR INDUSTRIES INC.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Машина за стерилизација со автоклави, треба да знаете за највисок квалитет на Машина за стерилизација со автоклави производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
C24
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
TEX YEAR INDUSTRIES INC.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Машина за стерилизација со автоклави, треба да знаете за највисок квалитет на Машина за стерилизација со автоклави производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
C24
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Contact Us